SLOVCEM spol. s r.o.
SLOVCEM spol. s r.o.
Duklianskych hrdinov 651, 901 01 Malacky
034/7722 917, 034/7725 510
slovcem@slovcem.sk www.slovcem.sk

Belzona ® 3211 Lagseal 22 kg

Katalógove číslo: 287   Séria 3000

s DPH

Bezšvíková flexibilná ochrana pre všetky typy tepelnej izolácie

Izolácia, ak má byť účinná, musí byť chránená, aby sa zabránilo mechanickému poškodeniu. Taktiež musí byť utesnená, aby sa zabránilo presakovaniu olejov a iných horľavých tekutín a aby sa zabránilo absorpcii vlhkosti, ktorá by viedla ku korózii pod tepelnou izoláciou.
Keďže tradičné krycie materiály majú veľa nevýhod, ako sú: slabá odolnosť voči mechanickým nárazom, potreba špecializovaných odborníkov, špeciálnych nástrojov a tiež potreba ďalších lepidiel; izolátorov; skrutiek a nitov, ktoré by zabezpečili mechanickú pevnosť a  vodotesnosť, Belzona® prišla s dokonalejším, overeným riešením - Belzonou® 3211 (Lagseal).
Belzona® 3211 (Lagseal) poskytuje jedinečnú univerzálnosť v izolácii a ochrane všetkých typov tepelnej izolácie. Táto 2-vrstvová aplikácia, ľahko aplikovateľná pomocou štetca, je spevnená fóliou zo sklenených vlákien.
Jej mikropórovitosť umožňuje aplikácie na vlhké povrchy a zachovanie izolácie v suchu a plne výkonnú. Je vhodná pre aplikácie na:

Jednoduché použitie

Bezpečné použitie

Univerzálna aplikácia

Trvanlivosť 

Doplnky
Belzona® 9321 (Reinforcement Sheet)
Tkanina s otvorenými okami, spojená sklenenými vláknami, ktorá zvyšuje  trvanlivosť a pevnosť aplikácií Belzony® 3211 (Lagseal). Funguje tiež ako meradlo hrúbky filmu.

NÁVOD NA POUŽITIE

KARTY BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV - TVRDIDLO, ZÁKLAD

 
Späť